przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Dobre praktyki w CKU
29-05-2018, 23:12:34 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 77 czytań · Drukuj
Ostrowiec Świętokrzyski

Centrum Kształcenia Ustawicznego zostało nagrodzone tytułem Dobre Praktyki w obszarach metody nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów. To kolejny sukces ostrowieckiej placówki w ogólnopolskim konkursie "Szkoła zawodowa najwyższej jakości, organizowanym przez Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W ubiegłym roku CKU zostało nagrodzone w kategorii współpraca z otoczeniem.
- W konkursie honorowane są nowatorskie osiągnięcia, ciekawe inicjatywy oraz współpraca z pracodawcami i partnerami szkoły. Wspaniale, że nasze przedsięwzięcia i metody kształcenia wyróżniają się na tle szkół, placówek z całej Polski i jesteśmy doceniani w różnych obszarach - mówi dr Aneta Pierścińska-Maruszewska, dyrektor CKU.
Umiejętności słuchaczy CKU, ich otwartość na środowisko można obserwować podczas pikników, a także podczas rozlicznych przedsięwzięć, o których nasza redakcja informuje na bieżąco. Już wkrótce, 9 czerwca w murach placówki przy ul. Sandomierskiej "gwiazdorskie" zakończenie zajęć kwalifikacyjnych kursów zawodowych, podczas którego będzie można podziwiać kursantki w uszytych przez nie same kreacjach, stylizacje fryzur, makijaże, biżuterię i piękne kompozycje kwiatowe będące wytworem z kolei przyszłych fryzjerek, kosmetyczek i florystek.
- Nasze działania mają na celu wszechstronny rozwój słuchaczy i wspieranie ich, dlatego chcemy także zaproponować spotkanie z coachami, którzy pomagają w konkretyzacji celów, podejmowaniu lepszych decyzji, wykorzystywaniu potencjału - kontynuuje dyrektor A. Pierścińska-Maruszewska.
Opr. K.F.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.