przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Spółdzielnia chce parking przy "Biedronce"
24-04-2018, 12:45:56 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 145 czytań · Drukuj
Spółdzielnia chce parking przy "Biedronce"

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Krzemionki" prowadzi rozmowy z zarządem firmy Jerónimo Martins Polska odnośnie wydzierżawienia spółce działki przed dyskontem "Biedronka". Jest pomysł, aby wybudować tam parking.
Teren w sąsiedztwie siedziby spółdzielni oraz dyskontu "Biedronka" w przeszłości był dzierżawiony przez spółkę, do której należy sklep. Ponoć w umowie był zapis, że firma zrobi na działce parking, jednak tak się nie stało. Kupujący w "Biedronce" korzystają z miejsc parkingowych tuż przed sklepem, ale zostawiają też auta na placu przed spółdzielnią.
Umowa z właścicielem "Biedronki" została wypowiedziana, a kilka dni temu część parkingu przy sklepie zagrodzono betonowymi blokami, aby samochody nie parkowały na terenie należącym do spółdzielni. Zarząd "Krzemionek" zlecił zamontować również szlaban, który po godzinie 15 jest zamykany, by klienci sklepu nie zostawiali samochodów przed budynkiem administracyjnym.
- Kolejnym problemem jest to, że droga prowadząca do magazynu sklepu nie jest przystosowana do takiego tonażu. Mieliśmy wiele skarg od mieszkańców, że jest zniszczona. Spotkaliśmy się z przedstawicielami spółki z Warszawy i być może dojdziemy ponownie do porozumienia- wyjaśnia Mirosław Kaczmarczyk, wiceprezes SM "Krzemionki".
Spółdzielnia nadal jest zainteresowana, aby na 1324 metrach kwadratowych przy Jana Pawła II powstał parking, bowiem miejsc dla zmotoryzowanych klientów jest niewiele. Właściciele "Biedronki" mają się odnieść do propozycji spółdzielni i wysłać ofertę.
G. Soboń

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.