przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Rosną bloki przy Kopernika
23-04-2018, 23:51:07 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 70 czytań · Drukuj
Rosną bloki przy Kopernika

W miejscu, gdzie stały ruiny po zakładzie odzieżowym "Gambo", powstaje nowoczesne osiedle. Inwestorem jest Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, a klucze do własnego "M" właściciele mieszkań odbiorą pod koniec bieżącego roku.
- Ostrowiec Świętokrzyski to doskonałe miejsce do życia, zakładania rodzin i inwestowania. Ta inwestycja to nasz sygnał, że otwieramy się na nowych mieszkańców, bowiem lokale nabywają tutaj osoby z okolic Ożarowa czy Sandomierza.  Cieszę się z tego, że sprawdziła się lokalizacja, bowiem sąsiedztwo parku, bliskość szkół, przychodni czy centrów handlowych przyciąga kolejnych chętnych do zakupu tu mieszkań- podkreśla prezydent Jarosław Górczyński.
Zdaniem prezydenta odpowiedni czas ogłoszenia przetargu przełożył się na to, że udało się zaproponować mieszkania w dobrej cenie. Metr kwadratowy waha się w granicach od 3520 złotych na parterze do 3600 złotych na wyższych kondygnacjach. Na nowym osiedlu powstają dwa budynki wielorodzinne, o podwyższonym standardzie, składające się z pięciu kondygnacji naziemnych oraz podziemnych, w których zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne i techniczne. Na terenie osiedla przewidziana jest część rekreacyjna, z nowoczesnym placem zabaw oraz parkingi dla gości. Osiedle będzie ogrodzone i podłączone do sieci MEC.
-Budowa zakończy się zgodnie z harmonogramem. Pod koniec roku mieszkania przekażemy ich nabywcom w formie aktu notarialnego- zapewnia prezes OTBS Piotr Dasios.-  Wraz z wiosną obserwujemy też kolejną falę zainteresowania naszą ofertą powstających tu mieszkań. Nie ma dnia, aby do naszej siedziby nie dzwoniły telefony, czy nie przychodziły e-maile z zapytaniami o możliwość i zasady nabycia tego czy innego mieszkania.
Wszyscy, którzy są zainteresowani ofertą mieszkań przy ul. Kopernika, bliższe informacje mogą uzyskać w siedzibie spółki bądź na stronie internetowej http://otbs.ostrowiec.pl/kopernika/.
G. Soboń

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.