przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Sobota z językiem obcym
21-03-2018, 00:03:01 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 99 czytań · Drukuj
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiW sobotę odbyła się pierwsza tura bezpłatnych konsultacji językowych dla dzieci i młodzieży z ostrowieckich szkół.
"Sobota na językach" to kolejna inicjatywa, jaką skierował do ostrowieckiej młodzieży prezydent Jarosław Górczyński. To ciekawy pomysł mający na celu wsparcie w nauce języków obcych.
- Stawiam na kompleksowe wsparcie naszej młodzieży w tym zakresie. Wierzę, że spotkania pod hasłem "Sobota na językach" przyniosą realną pomoc naszym uczniom. Cieszę się, że z naszego zaproszenia już na pierwszym spotkaniu skorzystała spora grupa. Wiedza to polisa na przyszłość, a nauka języków obcych to kapitał, który możemy dać naszej młodzieży. Znajomość kilku języków obcych to drzwi do kariery- uważa prezydent Górczyński.
Bezpłatne konsultacje językowe cieszyły się sporym zainteresowaniem. Szczególnie rodzice młodych ostrowczan, którzy odwiedzili w sobotę Galerię Fotografii, docenili ten pomysł.
-Cieszę się, że prezydent wyszedł z taką inicjatywą dla naszych uczniów. Nie każdego stać na prywatne korepetycje, a młodzież często potrzebuje dodatkowej konsultacji. Jako matka cieszę się bardzo i doceniam to- powiedziała pani Monika, mama jednego z uczniów, który skorzystał z pomocy podczas pierwszych zajęć.
Konsultacje odbywają się w trzech grupach wiekowych. Od godziny 9.00 do 10.00 dla uczniów klas I-III, od 10.00 do 11.00- uczniów klas IV - VI, zaś od 11.00 do 12.00 - uczniów klas VII oraz klas gimnazjalnych. Wszystkich chętnych obowiązują zapisy telefoniczne, które przyjmowane są w każdy czwartek pod numerem telefonu 41 26 72 197. Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce EDUKACJA oraz na plakatach w szkołach.
G. Soboń


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.