przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Magicznie w nowy rok szkolny
18-09-2017, 20:22:33 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 275 czytań · Drukuj
Magicznie w nowy rok szkolnyW piątek w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Gościem specjalnym wydarzenia był psycholog, trener personalny i iluzjonista Wojciech Napora, który poprowadził warsztaty na temat pozytywnej motywacji oraz urządził widowiskowy pokaz magii.
- Uważam, że pomiędzy magią, a edukacją istnieją bardzo ściśle związki. Nauka to przecież odkrywanie rzeczywistości i jej rozumienie, w związku z tym powinniśmy zatroszczyć się o to, aby kształcenie, a zwłaszcza kształcenie ustawiczne było kreatywne, ale również radosne i niezwykłe. Nasi słuchacze mają bardzo różne potrzeby. Niektórzy muszą uwierzyć w to, że tak naprawdę rzeczy pozornie nierealne mogą okazać się możliwe do spełnienia. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób, włożyć w to serce i pracę. Ważne jest też pozytywne nastawienie. I takie właśnie chcieliśmy zaszczepić w naszych słuchaczach już na samym początku ich przygody z CKU - wyjaśnia dyrektor placówki Aneta Pierścińska-Maruszewska.
OstrowiecNews
O tym, jak uwierzyć w siebie i o roli motywacji w dążeniu do określonego celu mówił bohater niezwykłego spotkania, inaugurującego rok szkolny - psycholog, trener personalny i iluzjonista Wojciech Napora z Mysłowic. Uczestnicy wzięli również udział w widowiskowym pokazie magii.
- Mam nadzieję, że dzięki temu spotkaniu nasi słuchacze uwierzą w siebie i będą dążyć do samorozwoju, a nauka w wieku dorosłym będzie sprawiała im przyjemność i satysfakcję - dodaje A. Pierścińska-Maruszewska.
W nowym roku szkolnym 2017/2018 w CKU - w liceum ogólnokształcącym i szkole policealnej dla dorosłych oraz na kwalifikacyjnych kursach zawodowych - kształcić się będzie 353 słuchaczy. W sumie uruchomiono 17 oddziałów.
K.F.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.