przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Potrzebne sanitariaty i łazienki
06-06-2017, 09:37:05 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 246 czytań · Drukuj
Potrzebne sanitariaty i łazienkiKierowcy przyjeżdżający po wyroby walcowane do Huty Celsa Ostrowiec poprosili Wiadomości Świętokrzyskie o pomoc w zapewnieniu im parkingu, możliwości skorzystania z toalety i łazienki. Poinformowali nas, że stoją w kilometrowych kolejkach na ulicy Gulińskiego i nie mają gdzie załatwić potrzeb fizjologicznych. Na razie chętnych ucywilizowania miejsca oczekiwania w kolejce nie ma.
- Kto pomoże w rozwiązaniu palącego problemu, który utrudnia pracę kierowcom przyjeżdżającym do Huty Celsa Ostrowiec po wyroby walcowane- mówili kierowcy stojący w kilometrowych kolejkach wzdłuż ulicy Gulińskiego, od ulicy Samsonowicza, aż po trzecią bramę.
Okazuje się, że sytuacja jest również bardzo uciążliwa dla zakładów funkcjonujących przy tej ulicy. Ciężarówki utrudniają dojazd do ich firm, a kierowcy czynności fizjologiczne załatwiają pod przysłowiową chmurką.
- Kierowcy, którzy stoją w kolejce po wyroby walcowane, często korzystają z naszych sanitariatów i łazienek, mimo że nie są naszymi klientami- mówi szef jednej z firm mającej siedzibę przy ul Gulińskiego. - Nie jest to nam na rękę, bo musimy częściej sprzątać, ale na razie nie zamknęliśmy sanitariatów na klucz.
Wielu kierowców twierdziło, że tak fatalnych warunków, w jakich przychodzi im oczekiwać na towar, nie spotkali w żadnym polskim mieście. - Wszędzie są duże parkingi wyposażone w łazienki i WC, o które dba sprzedający swoje wyroby- mówili.
Drogą e-mailową wystosowaliśmy pytanie do Huty Celsa Ostrowiec, czy zadba o infrastrukturę parkingową. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy.
Może problemem zainteresują się władze oraz służby dbające o porządek i higienę.
(WS)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.