przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Podziękowali Józefowi Pazderskiemu
20-12-2016, 19:50:29 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 269 czytań · Drukuj
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiW murach Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości odbyła się uroczystość związana z podziękowaniem Józefowi Pazderskiemu za zorganizowanie i trzynastoletnie inspirujące, pełne zaangażowania kierowanie ostrowieckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Założyciel uczelni dla seniorów został jej honorowym prezesem i zobowiązał się nadal współpracować z zarządem, dzieląc się swoim doświadczeniem.
W uroczystości wzięło udział wielu gości, w tym założyciele i władze WSBiP, samorządowcy, m.in. starosta Zbigniew Duda i wicestarosta Eligiusz Mich, wiceprezydent Marzena Dębniak, reprezentanci ostrowieckich parlamentarzystów, przedstawiciele instytucji i placówek edukacyjnych współpracujących z UTW, a przede wszystkim słuchacze uniwersytetu. Wszyscy serdecznie gratulowali Józefowi Pazderskiemu zaangażowania i determinacji i dziękowali za jego wkład w ożywienie lokalnego środowiska seniorów oraz za wiele bardzo cennych inicjatyw.
- Serdecznie gratuluję panu Pazderskiemu tak długiej i owocnej działalności. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie służył swoimi pomysłami, że będzie aktywnie uczestniczył w życiu uniwersytetu - miejsca tak ważnego w życiu naszych seniorów. Jako starosta ostrowiecki zapewniam ze swojej strony dalszą niezbędną pomoc w działalności uniwersytetu - powiedział starosta Zbigniew Duda.
Dodatkiem do ciepłych słów były kwiaty, pamiątkowe grawertony i upominki, Senacki Orzeł, wręczony w imieniu senatora Jarosława Rusieckiego przez asystenta Artura Głąba oraz głośne "Sto lat", zaintonowane przez Chór UTW, który specjalnie dla pana Józefa wykonał też jego ulubiony utwór "Morze, nasze morze". Bohater spotkania nie krył wzruszenia i obiecał, że jako honorowy prezes UTW będzie służył doświadczeniem nowemu zarządowi, na którego czele stanęła była wiceprezes Matylda Niewójt.
Warto podkreślić, że ostrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku 25 listopada br. uzyskał złoty certyfikat "Profesjonalny UTW".
K.F.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.