przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Tysiące dla ginekologii
01-11-2016, 07:59:17 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 346 czytań · Drukuj
Tysiące dla ginekologiiNa ostatniej sesji radni jednogłośnie zgodzili się na przekazanie z budżetu miasta 170 tys. zł na wsparcie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w ostrowieckim szpitalu.
Na wrześniowej sesji Rady Miasta przewodnicząca Irena Renduda - Dudek złożyła wniosek, aby z budżetu gminy dofinansować oddział ginekologiczny w szpitalu. Pod projektem podpisały się wszystkie radne z komitetu wyborczego Jarosława Górczyńskiego. Prezydent wówczas obiecał, że na kolejnym posiedzeniu uchwała taka zostanie przyjęta. Tak też się stało. Radni byli jednomyślni co do wsparcia oddziału kwotą 170 tys. zł, za którą ma zostać zakupiony specjalistyczny sprzęt.
- W imieniu wszystkich mieszkanek gminy i powiatu dziękuję za pozytywne odniesienie się do naszego wniosku dotyczącego przekazania środków na zakup sprzętu. Zalecenia wojewódzkiego konsultanta do spraw ginekologii i położnictwa po przeprowadzonej kontroli wskazują konieczność dosprzętowienia oddziału- powiedziała wiceprzewodnicząca Rady Joanna Pikus.
Podczas głosowania nad dotacją na sali obecny był ordynator Oddziału Ginekologiczno- Położniczego, który podziękował za tak wspaniały gest i zrozumienie potrzeb.
- Do moich podziękowań dołącza się dyrektor Jan Pawliński. W imieniu całego zespołu dziękuję za dostrzeganie potrzeb z nadzieją, że być może w przyszłości inne oddziały doświadczą dobrego słowa popartego środkami finansowymi- powiedział doktor Maciej Szymczyk.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.