przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Uwaga! Będą utrudnienia!
27-10-2016, 07:18:50 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 349 czytań · Drukuj
Uwaga! Będą utrudnienia!W związku z organizacją Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2016 w dniu 11 listopada (piątek) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Całkowite wyłączenie z ruchu drogowego w godzinach 9.00-15.30: ul. Mickiewicza (od skrętu w ul. Żabią) do skrętu w ul. Kuźnia oraz łącznik od ul. Mickiewicza do ul. Żeromskiego (do wysokości skrętu do Galerii Ostrowiec)
Całkowite wyłączenie z ruchu drogowego w godzinach 12.30-14.30: ul. Mickiewicza (od skrętu w ul. Kuźnia do ul. Sienkiewicza), ul. Sienkiewicza od skrzyżowania z ul. Mickiewicza (prawa jezdnia z dwoma pasami ruchu) do ul. Starokunowskiej i w górę do ul. Iłżeckiej, ul. Iłżecka od skrzyżowania z ul. Nową do skrzyżowania z ul. Rzeczki, ul. Rzeczki od skrzyżowania z ul. Iłżecką do adresu ul. Rzeczki 22.
Całkowite wyłączenie z ruchu drogowego w godzinach 12.30-13.20 (otwarcie ruchu drogowego po przebiegnięciu kolumny biegaczy i przejechaniu samochodu technicznego z napisem "KONIEC BIEGU"): ul. Nowa, ul. Siennieńska (na odcinku od ul. Nowej do ul. Szerokiej), ul. Szeroka (na odcinku od ul. Siennieńskiej do ul. Iłżeckiej).
Zamknięcia ruchu ulicznego dokonają uprawnione do tego służby, dopuszczając ruch poprzeczny na głównych skrzyżowaniach po przebiegnięciu kolumny biegaczy (część skrzyżowania Mickiewicza - Sienkiewicza, Sienkiewicza - Starokunowska, Iłżecka - Polna, Iłżecka - Jana Pawła II, Iłżecka - Graniczna) bez możliwości wjazdu na trasę biegu.
Organizatorzy imprezy proszą o ewentualne przestawienie samochodów na miejsca parkingowe nieznajdujące się przy zamkniętych ulicach.
Trasa biegu (początek godz. 13.00): Mickiewicza - Sienkiewicza - Iłżecka - Nowa - Siennieńska - Szeroka - Iłżecka - Rzeczki (punkt nawrotowy) - Iłżecka - Sienkiewicza - Mickiewicza.
Więcej informacji o biegu i mapka trasy na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl.
J. Słodkiewicz
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.