przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Lato z "Malwą"
01-08-2016, 19:27:20 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 410 czytań · Drukuj
Lato z "Malwą"Niezapomnianych wrażeń dostarczył najmłodszym udział w półkoloniach, zorganizowanych przez Osiedlowy Dom Społeczny "Malwa". Na uczestników dwóch lipcowych turnusów czekało wiele atrakcji, w tym ciekawe wycieczki do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kapkazach i Magicznych Ogrodów w Trzciankach.
- Nasza propozycja, jak co roku, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Na obydwa tygodniowe turnusy mieliśmy komplet dzieci. Każdej trzydziestoosobowej grupie staraliśmy się tak zagospodarować czas, aby codziennie działo się coś innego - mówi Iwona Wiewióra, kierownik ODS "Malwa".
Na uczestników czekały zajęcia sportowe - świetlicowe i w terenie, taneczne i plastyczne, w tym "dziecięce graffiti", warsztaty muzealne, oryginalne gry, jak "Koło Fortuny z pomysłami", wyjazdy na Gutwin oraz wyjścia do zaprzyjaźnionych placówek i instytucji. Najmłodsi mieszkańcy zasobów SM "Krzemionki" gościli m.in. w siedzibie Straży Pożarnej. Największą atrakcją każdego turnusu były jednak wycieczki autokarowe. Półkoloniści zwiedzili Magiczne Ogrody w Trzciankach, wzięli też udział w warsztatach teatralnych, kulinarnych i zielarskich w Gospodarstwie Agroturystycznym w Kapkazach.
Kolejne turnusy półkolonii rozpoczną się w sierpniu. Zwieńczeniem wszystkich działań w ramach letniej akcji będzie tradycyjny już Deptakowy Kiermasz Zabawy. W ramach imprezy przewidziano liczne konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne i lubiane przez wszystkich malowanie twarzy.
Warto podkreślić, że z myślą o dzieciach spędzającej wakacje w mieście "Malwa" organizuje również blok bezpłatnych zajęć dance - aerobic, warsztaty plastyczne, zajęcia świetlicowe, gry i zabawy ruchowe.
K.F.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.