przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Ekstraklasa w Ostrowcu - 99% akcji KSZO S.S.A sprzedane?
27-08-2011, 19:18:25 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 1305 czytań · Drukuj
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiCiągle nie ma oficjalnego komunikatu dotyczącego przejęcia przez zagraniczne agencje menadżerskie pakietu większościowego akcji KSZO S.S.A, jednak osoby blisko związane z klubem twierdzą, że 99% akcji spółki zostało nabyte przez zagranicznych inwestorów.

Zagraniczni menadżerowie chcą akcje KSZO S.S.A
Wygląda na to, że kłopoty finansowo-organizacyjne KSZO SSA Ostrowiec Św. pękną jak bańka mydlana. Wszystko wskazuje na to, że rozmowy dotyczące przejęcia pakietu większościowego akcji spółki zakończyły się powodzeniem i tym sposobem rozpoczyna się nowy rozdział w piłkarskiej tradycji hutniczego miasta. Ludzie związani z piłką nożną na wysokim poziomie nie tylko europejskim, inwestują w ostrowiecki klub. Najgłośniej i najczęściej w związku z nowymi właścicielami wymieniana jest osoba Jerzego Kopca, który jest między innymi menadżerem Macieja Żurawskiego, Dawida Janczyka, czy Macieja Korzyma. Inne osoby to menadżerowie z Anglii i Izraela, związani chociażby z piłkarzami grającymi w angielskiej Chelsea Londyn.
Jedno jest pewne. Tadeusz Dąbrowski dał pełnomocnictwo, na mocy którego nowi inwestorzy mogą funkcjonować i przeprowadzać zmiany w spółce, jednak akt sprzedaży na zostać podpisany lada dzień. W zasadzie pozostaje jedynie ustalić termin zawarcia stosownego dokumentu u notariusza, co ma zostać uczynione już dzisiaj.

Ciekawe czy 1%, którego brakuje do pełnej puli, zostanie w rękach ostrowieckich? Może się tak zdarzyć, że małą cegiełkę udziałów w KSZO S.S.A nadal będzie posiadał MKS KSZO Junior.

Podgrzewana murawa na ekstraklasę?
Jeśli tylko wszystko pójdzie w dobrym kierunku, to być może kibice w Ostrowcu Świętokrzyskim doczekają się znowu piłkarskiej ekstraklasy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że pewne rozmowy dotyczące modernizacji ostrowieckiego stadionu już się odbyły i niewykluczone, że niedługo na Świętokrzyskiej będzie podgrzewana murawa wymagana w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Avo
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.