przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Wizytatorzy już pracują
24-06-2016, 07:30:17 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 385 czytań · Drukuj
Wizytatorzy już pracująMimo że filia Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w Ostrowcu już działa od 1 czerwca, w ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie placówki.
W uroczystości wzięli udział m. in. senator Jarosław Rusiecki, posłanka Anna Krupka, Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik, starostowie Zbigniew Duda i Eligiusz Mich.
- Chciałem bardzo podziękować staroście za bezpłatne udostępnienie pomieszczeń dla filii kuratoriom- powiedział Świętokrzyski Kurator Oświaty. Kazimierz Mądzik. Podkreślił także, że Ostrowiec może poszczycić się bardzo wysokim poziomem kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych.
Wizytatorzy kuratorium oświaty- Wiesław Gruszka, Leszek Chajski, Robert Filipczak, Barbara Krzemińska oraz Małgorzata Skrzypczak - zajmują pomieszczenia na trzecim piętrze budynku starostwa, gdzie wcześniej mieścił się inspektorat weterynarii.
- Wyremontowaliśmy pomieszczenia. Zależy nam, aby oddział kuratorium dobrze funkcjonował- stwierdził z kolei starosta ostrowiecki Zbigniew Duda.- Stawiamy mocno na szkolnictwo zawodowe. W naszym Zespole Szkół nr 3 działa klasa patronacka Celsy Huta Ostrowiec o profilu technik-mechatronik. Dbamy o podległe nam szkoły na każdej płaszczyźnie. Tak jak zapowiadaliśmy, żadna placówka oświatowa w powiecie ostrowieckim nie zostanie zamknięta.
Inicjatywę kuratora oświaty w Kielcach pochwalili również parlamentarzyści oraz szefowa Komisji Oświaty Rady Powiatu Agata Adamek i przewodniczący nauczycielskiej "Solidarności" Ryszard Proksa.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.