przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Zieliński wygrywa na Ostrowieckiej Gali Sportu. Znamy najlepszych!
25-01-2016, 12:29:14 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 610 czytań · Drukuj
Zieliński wygrywa na Ostrowieckiej Gali Sportu. Znamy najlepszych!Dobiegł końca Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2015 roku w powiecie ostrowieckim. Zwieńczeniem Plebiscytu była Ostrowiecka Gala Sportu, na której wyłoniono zwycięzców. Kamil Zieliński został Najlepszym Sportowcem powiatu ostrowieckiego, a Eugeniusz Cioch Najlepszym Trenerem.

Oprócz wyżej wymienionych kategorii Kapituła Plebiscytowa wyłoniła również: odkrycie 2015 roku, najlepszą drużynę 2015 roku oraz talent roku.
Sympatycy ostrowieckiego sportu nie powinni być zaskoczeni wyborem KP KSZO 1929 na najlepszą drużynę 2015 roku powiatu ostrowieckiego. Z kolei jeden z zawodników pomarańczowo-czarnych Paweł Czajkowski został uznany za odkrycie roku 2015. Kapituła uhonorowała również 10 talentów 2015 roku w powiecie ostrowieckim. W Plebiscycie wzięło udział 54 sportowców i 21 trenerów powiatu ostrowieckiego.
Na drugim miejscu w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca znalazł się Damian Nogaj. Trzecie miejsce przypadło Karolowi Szewczykowi. Tuż za podium znalazła się Julia Szafrańska. 5 miejsce zajął Damian Falecki. Dalsze lokaty przypadły: Ewie Pietrzykowskiej, Aleksandrze Kępie, Dorocie Ściurce, Rafałowi Kiełkiewiczowi oraz Michałowi Stachurskiemu.
Z kolei na drugim miejscu w Plebiscycie na Najlepszego Trenera uplasował się Grzegorz Kępa. Trzecią lokatę zajął Mariusz Firmanty. Nagrody wręczali m.in. prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński oraz starosta ostrowiecki Zbigniew Duda. Galę prowadzili: Wioletta Wiącek i Marek Cichosz.
Celem Plebiscytu było wyłonienie grupy najlepszych sportowców i trenerów, którzy wykazali się osiągnięciami na arenie światowej, europejskiej, ogólnopolskiej w roku 2015 oraz propagowanie wiedzy z zakresu sportu ostrowieckiego. Warto zaznaczyć, że Plebiscyt ten był zorganizowany po raz pierwszy w takiej formule. Bowiem po raz pierwszy zorganizowały go zaprzyjaźnione kluby: KSZO, KSZO S.A, KP KSZO 1929 oraz ostrowieckie media. Niewątpliwie było to duże wydarzenie dla 10 klubów sportowych i funkcjonujących w nich 17 sekcji sportowych. Organizatorzy przygotowali dla uczestniczących w gali szereg atrakcji m.in. pokazy laserowe, występy fitness, pokazy kulturystyczne oraz pokazy artystyczne. Wystąpili: zespół Shake&Flow, Studio Tańca TWIST, zespół ST. Progres, Black&White. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody sportowej a pokaz laserów wzbudził zachwyt wśród zgromadzonej publiczności. Niespodzianką dla przybyłych była licytacja gadżetów sportowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się koszulka Bayernu Monachium z podpisami zawodników tej drużyny, włączając podpis Roberta Lewandowskiego. Koszulkę za 5000 zł zlicytował Stanisław Bobkiewicz a dochód z jej aukcji został przeznaczony na cel charytatywny.
Ponadto zgromadzona publiczność mogła podziwiać grę świateł z muzyką i tanecznym rytmem w tle. Galę zakończyło tradycyjne konfetti oraz serpentyny.

Niewątpliwie Gala okazała się wielkim sukcesem oraz świętem sportu Ziemi Ostrowieckiej i na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszego regionu.
SR

Wyniki Ostrowieckiej Gali Sportu
Sportowiec Roku 2015

1. Zieliński Kamil (kolarstwo, Domin Sport)
2. Nogaj Damian (piłka nożna, KP KSZO 1929)
3. Szewczyk Karol (piłka ręczna KSZO Odlewnia)
4. Szafrańska Julia (pływanie, KSZO)
5. Falecki Damian (boks, KSZO)
6. Pietrzykowska Ewa (kickboxing, OKSW Dragon)
7. Kępa Aleksandra (kulturystyka i fitness, Black&White)
8. Sciurka Dorota (siatkówka, KSZO)
9. Kiełkiewicz Rafał (kulturystyka i fitness, Black&White)
10. Stachurski Michał (piłka nożna, KP KSZO 1929)
Trener Roku 2015
1. Eugeniusz Cioch (boks, KSZO)
2. Grzegorz Kępa (kulturystyka i fitness, Black&White)
3. Mariusz Firmanty (pływanie., KSZO)
Talent Roku 2015 (w kolejności alfabetycznej)
Klubińska Martyna (kulturystyka i fitness)
Ozga Aleksander (piłka wodna)
Pater Jakub (taekwondo olimpijskie)
Pawlik Aleksandra (piłka nożna)
Rdzanek Wiktoria (siatkówka)
Rogoziński Mateusz (pływanie)
Wilk Jakub (pływanie)
Wiśniewski Mateusz (boks)
Wołek Oliwia(pływanie)
Ziółkowski Jakub(judo)
Drużyna Roku 2015
KP KSZO 1929
Odkrycie Roku 2015
Paweł Czajkowski
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.