przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Skoda dla policji
15-12-2015, 09:14:43 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 474 czytań · Drukuj
Skoda dla policjiGmina Ostrowiec dofinansowała zakup nowego samochodu miejscowej policji.
- W ramach bardzo dobrej współpracy z panem komendantem Tomaszem Zawadzkim możemy dzisiaj uczestniczyć w bardzo miłej uroczystości przekazania samochodu terenowego, oznakowanego dla policji powiatowej- powiedział prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.- Mam nadzieję, że ten pojazd będzie służył głównie do celów prewencyjnych. Nasza komenda policji działa bardzo sprawnie, dowodem czego jest docenienie tej pracy przez komendanta wojewódzkiego, który także obiecał nowy samochód. Za pracę ostrowieckim policjantom oraz pracownikom cywilnym komendy serdecznie dziękuję. Mam jeszcze jedną niespodziankę- laptopa - który ma pomóc w pracy funkcjonariuszom, którzy zajmują się profilaktyką antynarkotykową w szkołach.
Do ostrowieckiej policji trafiła nowiutka terenowa skoda. Gmina do zakupu dołożyła 42 500 zł, połowę kosztów zakupu samochodu.
- Serdecznie dziękuję panu prezydentowi i radnym miejskim za to, że miasto partycypowało w kosztach zakupu tego auta. Im więcej dobrego sprzętu na wyposażeniu policji, tym sprawniejsze i szybsze nasze działania. Pojazd będzie wykorzystywany do poprawy bezpieczeństwa w mieście i na terenie powiatu. Pan prezydent został wybrany w plebiscycie najlepszym samorządowcem. To świadczy też o jego zrozumieniu problemów bezpieczeństwa- powiedział podinspektor Tomasz Zawadzki, komendant Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu.
To nie jedyny samochód, jaki ostatnio zyskali ostrowieccy stróże prawa. Za bardzo dobre wyniki w pracy prewencyjnej i operacyjnej nowy pojazd obiecał komendant wojewódzki policji. Również ostrowieckie gminy dołożyły się do zakupu dwóch aut.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.