przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Biegowe Święto Niepodległości
31-10-2015, 09:45:59 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 938 czytań · Drukuj
Biegowe Święto NiepodległościTo będzie zdecydowanie najlepsza impreza biegowa w historii Ostrowca Św. Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2015 zapowiadają się bardzo atrakcyjnie pod wieloma względami. Przede wszystkim z uwagi na fakt wyjścia sportowców na ulice miasta, ale również na jakość i ilość nagród, które czekają zarówno na najlepszych w wielu kategoriach, jak i na "biegaczy z największym szczęściem". Wśród nagród są m.in. laptop, tablet, rower, elektroniczne gadżety dla sportowców.
Zapisy do biegu na 10 kilometrów do 5 listopada możliwe będą jeszcze na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl. W dniu imprezy będzie można się zarejestrować w biurze zawodów od godziny 8.30. Przypomnijmy, że bieg główny wystartuje z okolic Pływalni Rawszczyzna i prowadzić będzie ulicami Mickiewicza, Iłżecka, Rzeczki, Akacjowa, Gościniec (punkt nawrotowy na terenie parkingu przy Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin) Gościniec, Akacjowa, Rzeczki, Iłżecka i Mickiewicza, z metą przy Pływalni Rawszczyzna.
Najlepsi wyjadą z Ostrowca Św. bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia, ale również o nagrody finansowe. Podium w kategorii open (zarówno wśród mężczyzn, jak kobiet) warte będzie 700zł (I miejsce), 500zł (II miejsce) i 400zł (III miejsce). Nieco mniejsze czeki - odpowiednio na 300, 200 i 100zł - odbiorą najlepsi w kategoriach wiekowych - trzech żeńskich oraz pięciu męskich. Dzięki pozyskaniu do organizacji Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2015 partnerów udało się również zgromadzić wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych. Bogaty będzie również sam pakiet startowy. Uczestnicy biegu głównego (na dystansie 10km) otrzymają koszulkę techniczną, medal oraz wstęp do Strefy Regeneracji, w ramach której będzie można skorzystać z basenów Pływalni Rawszczyzna, masażu, skosztować zdrowych koktajli owocowych z bananów, jabłek i jarmużu.
W Ostrowieckich Biegach Niepodległości nie zabraknie osób znanych i dobrze kojarzonych z ostrowieckim sportem. 8 listopada pobiegną z nami m.in. trener orlenligowych siatkarek KSZO Ostrowiec SA Dariusz Parkitny i wiceprezes ds. piłki ręcznej KSZO, bramkarz I-ligowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Karol Szewczyk. Obok nich na starcie staną zawodowy kolarz, ostrowczanin Kamil Zieliński, który jako jedyny z Polaków dostąpił podczas 72. Tour de Pologne zaszczytu jazdy w żółtej koszulce lidera wyścigu, a także były piłkarz, reprezentant Polski, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z Barcelony Andrzej Kobylański, siatkarski wicemistrz świata z 2006 roku, obecnie reprezentujący plusligowy Effector Kielce ostrowczanin Grzegorz Szymański oraz były piłkarz KSZO (76 meczy w ekstraklasie), a obecnie trener III-ligowego zespołu KSZO 1929 Ostrowiec Św. Tadeusz Krawiec.
Nagrody dodatkowe (pozaregulaminowe) w biegu na 10km:
Kategoria Open Kobiet i Mężczyzn, za miejsca: I. Voucher rodzinny na wszystkie atrakcje Bałtowa + nocleg ze śniadaniem; II. Voucher na rodzinny obiad w Bałtowskim Zapiecku; III. Voucher na kolację dla 2 osób w bałtowskim Zapiecku.
K-I - rocznik 1999 - 1986 (*), za miejsca: IV. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; V. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; VI. Zestaw od Sport Konsulting - Polar.
K-II - rocznik 1985 - 1976 (*), za miejsca: IV. Voucher REGATA o wartości 300 zł; V. Voucher REGATA o wartości 200 zł; VI. Voucher REGATA o wartości 100 zł.
K-III - rocznik 1975 i starsze (*), za miejsca: IV. Zestaw od Natur House; V. Zestaw od Natur House; VI. Zestaw od Natur House.
M-I - rocznik 1999 - 1986 (*), za miejsca: IV. Zestaw suplementów diety od TRICEPS; V. Zestaw suplementów diety od TRICEPS; VI. Voucher REGATA o wartości 100 zł.
M-II - rocznik 1985 - 1976 (*), za miejsca: IV. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; V. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; VI. Zestaw od Sport Konsulting - Polar.
M-III - rocznik 1975 - 1966 (*), za miejsca: IV. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; V. Zestaw od Sport Konsulting - Polar; VI. Zestaw od Sport Konsulting - Polar.
M-IV - rocznik 1965 - 1956 (*), za miejsca: IV. Voucher REGATA o wartości 300 zł; V. Voucher REGATA o wartości 200 zł; VI. Voucher REGATA o wartości 100 zł.
M-V - rocznik 1955 i starsi (*), za miejsca: IV. Voucher REGATA o wartości 300 zł; V. Voucher REGATA o wartości 200 zł; VI. Voucher REGATA o wartości 100 zł.
(*) - nagrody w kategoriach Open i kategoriach wiekowych nie dublują się. Osoby nagrodzone w kategoriach Open nie będą nagradzane w kategoriach wiekowych.
Najszybsi mieszkańcy Ostrowca Św.
Kobiety (**), za miejsca: I. Zegarek sportowy POLAR M400; II. Zegarek sportowy POLAR M400; III. Vouchery REGATA o wartości 500 zł; IV. Voucher REGATA o wartości 300 zł; V. Voucher REGATA o wartości 200 zł; VI. karnet o wartości 100 zł na Pływalnię Rawszczyzna.
Mężczyźni (**), za miejsca: I. Zegarek sportowy POLAR M400; II. Zegarek sportowy POLAR M400; III. Voucher SIGNAL o wartości 500 zł; IV. Voucher SIGNAL o wartości 300 zł; V. Voucher SIGNAL o wartości 200 zł; VI. karnet o wartości 100 zł na Pływalnię Rawszczyzna.
Najszybsi mieszkańcy Powiatu Ostrowieckiego
Mężczyźni (**), za miejsca: I. Puchar + sprzęt sportowy; II. Puchar; III. Puchar.
Kobiety (**), za miejsca: I. Puchar + sprzęt sportowy; II. Puchar; III. Puchar.
(**) - nagrody dla najszybszych mieszkańców Ostrowca Św. i Powiatu Ostrowieckiego mogą dublować się wzajemnie oraz z nagrodami w kategoriach Open i w kategoriach wiekowych.
Nagrody dodatkowe (pozaregulaminowe) dla "biegaczy z największym szczęściem": rower Arkus City Surfer, rowerek stacjonarny, laptop LENOVO, kamerka sportowa GoPro, tablet BeeX Cobra HD, wideorejestrator Lark Free Cam, Body Power II - sprzęt treningowy, voucher REGATA 100 zł, zestaw głośników, piłka nożna Adidas, plecak Hi-Tec, piłka nożna Puma, pas biegowy z bidonem Kalenji, saszetka biegowa Asics, opaski na telefon Kalenji, krzesło turystyczne, kask rowerowy, plecaki Quechua.
J. Słodkiewicz
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.