przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Netia zatrudni 100 osób
20-07-2015, 08:53:26 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 607 czytań · Drukuj
Netia zatrudni 100 osóbNetia, która prowadzi w Ostrowcu call center zamierza rozszerzyć działalność. Przedstawiciele spółki na spotkaniu w starostwie poinformowali, że zatrudnią 100 osób i rozbudują firmę.
Od kilku lat w Ostrowcu swoje przedstawicielstwo ma Netia, która prowadzi call center, gdzie zatrudnionych jest 100 osób. Przedstawiciele spółki w ubiegłym tygodniu spotkali się ze starostą Zbigniewem Duda i dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Jerzym Stupnickim, na którym poinformowali o swoich planach.
- Chcielibyśmy wykończyć w następnym roku drugą część budynku, by można było zatrudnić kolejne 100 osób. W Ostrowcu mamy jedyne w Polsce centrum telesprzedażowe więc chcielibyśmy rozwinąć obsługę klienta. Nie mamy już miejsca, stąd nasze plany. Inwestując w to miejsce mamy pewność, że zatrudnimy więcej osób- poinformowała Joanna Wcisło, dyrektor sprzedaży i obsługi klienta w Netii.
- Będziemy inwestować w nowe usługi dlatego potrzebujemy osób, które będą te usługi sprzedawać. Jakość osób pracujących w Ostrowcu jest na wysokim poziomie, stąd nasze plany- dodał Cezary Tomaszewski, dyrektor w Netii.
Przedstawiciele Netii zgodnie podkreślili, że są bardzo zadowoleni z osób kierowanych przez urząd pracy. Są lojalnymi i bardzo dobrymi pracownikami.
- Chciałem zagwarantować państwu, że każda prośba z którą się zwrócicie, jeżeli będzie tylko możliwa do zrealizowania przez nasze jednostki, będzie dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to by firmy działały na naszym terenie, rozwijały się i zatrudniały nowych ludzi. Ważne jest dla nas, że chcecie inwestować w Ostrowcu, zatrudnić nowych ludzi- stwierdził z kolei starosta Zbigniew Duda.
Obecny na spotkaniu dyrektor PUP Jerzy Stupnicki uzupełnił natomiast, że w bieżącym roku na rozmowy do Netii skierowanych zostało 150 bezrobotnych, z czego 40 osób już tam pracuje.
Pomoc w rozwijaniu zakładu zaoferował także prezydent, który zadeklarował skierowanie dodatkowych autobusów komunikacji miejskiej aby pracownicy mogli bez problemów dojechać do pracy i z niej wrócić.
Przedstawiciele Netii nie ukrywają, że są zainteresowani również udostępnieniem Internetu do szkół.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.