przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Maciej Kozicki prezesem KSZO
09-07-2015, 17:02:35 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 1690 czytań · Drukuj
Maciej Kozicki prezesem KSZOMaciej Kozicki pokieruje KP KSZO 1929. Tak zdecydowano podczas zebrania walnego członków ostrowieckiego klubu.
Na początku obrad postawiono w stan likwidacji Stowarzyszenie KSZO 1929 a likwidatorem został Rafał Lasocki.
- Jak wszyscy wiemy od dłuższego czasu rozpoczęliśmy starania, które miały na celu połączenie klubów KSZO 1929 i MKS "KSZO-Junior" w jeden podmiot. Formalnie dało się to zrobić i istnienie Stowarzyszenia przestało mieć sens - mówi Rafał Lasocki.
Powołano do życia Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec Św. Nowy podmiot zgodnie z uchwałą Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej od nowego sezonu zachowa klasy rozgrywkowe stowarzyszenia KSZO 1929 i MKS "KSZO-Junior". Na tym zebraniu doszło do przyjęcia rezygnacji dotychczasowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej i dokonano wyboru nowych władz statutowych.
Do nowego Zarządu weszli: Maciej Kozicki, który będzie pełnił rolę prezesa a także Tomasz Wójcik, Agnieszka Rzęchowska - sekretarz, Jacek Batóg - skarbnik, Marcin Czuba, Piotr Jurek - wiceprezes.
Komisję Rewizyjną będą tworzyć: Marek Gajda, Piotr Kania i Rafał Lipczyński.
- Dziękuję za ten wybór. Dobrze, że zgromadziła się tak duża grupa osób, którym ostrowiecki futbol leży na sercu. Dziękuję członkom dotychczasowego zarządu za pracę jaką włożyli - mówi Maciej Kozicki, nowy prezes Klubu Piłkarskiego KSZO 1929. - Podjęliśmy się próby ratowania. Od dwóch tygodni z sympatykami futbolu, kibicami odbywały się mediacje na różnych szczeblach. Nikt nie wyobraża sobie aby w Ostrowcu piłka nożna przestała istnieć.
Na koniec odbyło się zebranie członków MKS "KSZO-Junior". Ze względu na przekazanie drużyn młodzieżowych do KP KSZO 1929, dalsze istnienie klubu nie ma sensu. Członkowie stowarzyszenia postanowili postawić MKS "KSZO-Junior" w stan likwidacji, a w roli likwidatora wystąpił pełnomocnik Dariusza Łaty - Przemysław Kulczycki.
SR
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.