przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Kickboxing podbił Ostrowiec
01-06-2015, 08:39:31 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 710 czytań · Drukuj
Kickboxing podbił OstrowiecW Ostrowcu o medale Mistrzostw Polski Kickboxingu walczyli zawodnicy z 84 klubów z całego kraju. Miłośnicy sztuk walki mieli okazję obserwować zawody na bardzo wysokim poziomie.

Dużo medalowych szans
- W Ostrowcu odbywają się Mistrzostwa Polski Kickboxingu Juniorów w formule light contact jak również Puchar Polski Kadetów i Seniorów. Śmiało można powiedzieć, że do Ostrowca przyjechała cała Polska. Mamy ponad 280 zawodników z 84 klubów - mówi Wojciech Wiśniewski, trener OKSW Dragon.- Jak na razie poziom zawodów jest bardzo wysoki. Poziom przygotowania poszczególnych zawodników jest bardzo profesjonalny. Na zawodach są trenerzy kadry narodowej i jak wiadomo każdy chce się dobrze zaprezentować. Każdej ekipie zależy na punktach i medalach. Najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii mają szanse dostać powołanie do kadry narodowej.
Ostrowiecki Klub Sportów Walki rozpoczął zawody pechowo od przegranej ale jak zapewnia trener OKSW Dragon w dalszej rywalizacji będzie lepiej.
- Na tą chwilę oczywiście nie wiemy jakie będą wyniki lecz jesteśmy dobrej myśli. Pierwszą walkę przegraliśmy, ale jesteśmy pełni optymizmu. Z ubiegło tygodniowego sprawdzianu tj. z Mistrzostw Polski w K1 w najostrzejszej dyscyplinie kickboxingu przywieźliśmy 5 medali. Więc oczekiwanie, że na tych zawodach zdobędziemy medale jest duże. Nasza najlepsza zawodniczka Ela Pietrzykowska po raz kolejny zdobyła w K1 złoto. Nigdy nie przegrała żadnej walki. Została również najlepszą zawodniczką tamtych zawodów. Oprócz niej liczę również na Anię Gruszczyńską, Justynę Falkiewicz i Huberta Ulikowskiego - mówi trener Wojciech Wiśniewski.
Zawody zakończyły się po zamknięciu wydania gazety. O wynikach poinformujemy w następnym wydaniu.

Sylwetka trenera - Wojciech Wiśniewski
Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 12 lat trenując judo. Dwa lata później, w 1980 r. rozwijał swoje umiejętności treningami taekwondo. Kickboxing stał się jego pasją w 1987. W tym samym roku stworzył Sekcję Kickboxingu i Taekwondo przy Orzeł WAM Łódź. W 1989r. w klubie ćwiczyło ponad 400 osób. Był jednocześnie twórcą, menadżerem, trenerem i zawodnikiem. Posiada pierwszy cup w taekwondo oraz trzeci dan w kickboxingu. Wyższa Szkoła Sportowa im. Kazimierza Górskiego w Łodzi nadała mu licencję instruktora kickboxingu. Jest jednocześnie sędzią i egzaminatorem. Posiada uprawnienia Polskiego Związku Kickboxingu do egzaminowania do I-go stopnia uczniowskiego. Zdał egzamin na trenera pierwszej klasy kickboxingu w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dwukrotny mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy, wicemistrz świata, wicemistrz Europy oraz wielokrotny mistrz Polski w teakwondo, karate i kickboxingu
SR
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.