przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Dyżury strażników w szpitalu
11-05-2015, 11:10:00 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 665 czytań · Drukuj
Dyżury strażników w szpitaluStrażnicy miejscy będą prowadzili regularne dyżury w izbie przyjęć Szpitala Powiatowego w Ostrowcu. Jest to spowodowane skandalicznym zachowywaniem się osób nietrzeźwych, które dowożone są do szpitala.
Problemy z nietrzeźwymi pacjentami na izbie przyjęć ostrowieckiej lecznicy są od czasu likwidacji izby wytrzeźwień w mieście. Ostatnia interwencja miała miejsce we wtorek o godzinie.20.50, gdy nietrzeźwa kobieta niekwalifikująca się do pozostania w szpitalu skutecznie zakłóciła pracę personelowi medycznemu. Głośne krzyki, wyzwiska i odgłosy awantury słychać było w całej izbie przyjęć. Krewką kobietę, która w swoim organizmie miała jeszcze wystarczającą ilość promili, musiał doprowadzić do porządku przybyły na miejsce patrol interwencyjny straży miejskiej.
Kobieta za zakłócenie ładu i porządku publicznego, którego dopuściła się pod wpływem alkoholu, została ukarana mandatem. Gdy się uspokoiła, zgodnie z procedurami została odwieziona do miejsca zamieszkania i oddana pod opiekę członka rodziny.
- Takie zachowanie osób pijanych najbardziej dotyka chorych oczekujących na przyjęcie do szpitala oraz personelu medycznego - mówi zastępca komendanta straży miejskiej Marcin Gruszka. - Wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym straż miejska wprowadziła stałe kontrole szpitalnej izby przyjęć, które odbywają się o różnych porach dnia i nocy. Ponadto funkcjonariusze straży miejskiej interweniują na każde wezwanie z izby przyjęć, traktując szpitalne interwencje priorytetowo.
Tylko od początku bieżącego roku strażnicy ponad 50 razy interweniowali na izbie przyjęć.
(MAJ)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.