przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Sześć medali w Koszycach
29-11-2014, 11:57:54 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 611 czytań · Drukuj
Sześć medali w KoszycachOśmioosobowa reprezentacja Świętokrzyskiego Klubu Taekwondo walczyła w Koszycach na Słowacji podczas kolejnej edycji turnieju Ilyo Cup 2014. W zawodach wzięło udział 400 zawodników z 14 państw.
- Był to dla nas bardzo udany start. Złote medale wywalczyli Olga Jedlikowska, która w finale pokonała zawodniczkę z Austrii oraz Jakub Pater, który finałową walkę wygrał z reprezentantem Chorwacji - mówi trener klubu Wioletta Walerowicz.
Srebrno do medalowego dorobku ostrowczan w Koszycach dorzucili Igor Żurek i Patryk Lipiec.
- Igor w półfinale łatwo poradził sobie z zawodnikiem z Chorwacji, w finale inny reprezentant tego kraju okazał się jednak lepszy. Patryk w walce finałowej nieznacznie ustąpił reprezentantowi gospodarzy - dodaje W. Walerowicz.
Brązowe medale przypadły w udziale Magdzie Sudwoj i Filipowi Jabłońskiemu, którzy na tych zawodach po raz pierwszy walczyli w "kontakcie na głowę" i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W Koszycach rywalizowali również Bartłomiej Myśliwiec, który walkę o strefę medalową przegrał z zawodnikiem ze Słowacji. Losy pojedynku ważyły się do ostatniej sekundy walki. Na drodze do strefy medalowej Piotra Ćwikły stanął natomiast zawodnik z Ukrainy.
- Wszyscy zawodnicy Świętokrzyskiego Klubu Taekwondo zaprezentowali się bardzo dobrze i stoczyli waleczne pojedynki. W Koszycach mieli okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami w tym rejonie Europy - kończy W. Walerowicz.
Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem treningów taekwondo zapraszamy na zajęcia do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 (os. Pułanki). Świętokrzyski Klub Taekwondo zaprasza również dzieci od 5. roku życia, młodzież oraz dorosłych do nowo powstałej grupy rekreacyjnej.
J. Słodkiewicz
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.