przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Pani zabiła pana
30-10-2014, 12:23:43 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 1012 czytań · Drukuj
Pani zabiła pana48- letnia kobieta okazała się sprawczynią śmierci 47 – letniego mężczyzny. Do zabójstwa doszło podczas libacji alkoholowej w niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań na osiedlu Słoneczne w Ostrowcu Św.
- W środę Sąd Rejonowy w Ostrowcu zastosował trzymiesięczny areszt wobec 48– letniej kobiety, która ugodziła ofiarę nożem– mówi rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Ewa Libuda.– Ten cios okazał się śmiertelny. W libacji alkoholowej uczestniczyła także 35 – letnia kobieta i 47 – letni mężczyzna. Osoby te po złożeniu wyjaśnień zostały zwolnione z policyjnego aresztu.
Zwłoki 47- letniego mężczyzny zostały znalezione w niedzielę po godzinie 19 w jednym z mieszkań na osiedlu Słoneczne w Ostrowcu Św. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że przyczyną śmierci była głęboka rana kłuta klatki piersiowej. Cios najprawdopodobniej został zadany nożem. Informację o denacie przekazał lekarz pogotowia ratunkowego. W mieszkaniu, w którym ujawniono zwłoki mężczyzny funkcjonariusze zastali także dwie kobiety w wieku 48 i 35 lat. Obie były nietrzeźwe i miały po 3,4 promila alkoholu w organizmie. W tym mieszkaniu był również 47 – letni mężczyzna, u którego stwierdzono 2,5 promila alkoholu. Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratora. Przez dwa dni policjanci prowadzili czynności dochodzeniowe i przesłuchiwali świadków.We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok zmarłego. Ta rozwiała ewentualne wątpliwości co do przyczyny śmierci 47-latka.
- Rana kłuta o kanale prowadzącym w kierunku serca, przecinająca aortę, w następstwie masywny krwotok i wykrwawienie. Tak ustalił patolog- mówi prokurator rejonowy Waldemar Pionka.- Zarzut zabójstwa ostrowczanina usłyszała 48-letnia kobieta. Może jej za to grozić od ośmiu lat więzienia nawet do dożywocia.
Nieoficjalnie wiadomo, że w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii często dochodziło do libacji alkoholowych. Był tam odcięty prąd i gaz z powodu niepłacenia rachunków.
(MAJ)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.