przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Konkurs Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011" zakończony
27-06-2011, 22:12:31 · Newsy · 0 komentarzy · 26509 czytań · Drukuj
Konkurs Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011" zakończonyW poniedziałek oficjalnie zamknęliśmy konkurs Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011". Na gali podsumowującej, która odbyła się w Cykada Cocktail Bar na os. Ogrody, zaprezentowaliśmy wszystkie kandydatki oraz wręczyliśmy nagrody. Pierwsze miejsce w naszym konkursie zajęła Karolina Urbańska z liczbą 1404 głosów. Nasza Miss nie kryła radości. Teraz czeka na nią udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykona Arkadiusz Pękalski ze studia fotograficznego Pstryk.info. Karolina otrzymała także 100 zł kupon do wykorzystania w Cykada Cocktail Bar oraz możliwość zrealizowania zakupów sklepie internetowym z bielizną damską i męską nightlady.pl w kwocie 200 zł.


- Decyzję o zgłoszeniu się do konkursu podjęłam spontanicznie. To był impuls, nagły przypływ energii. Na początku oczywiście tylko tak dla żartu ale później ten konkurs zaczął coraz bardziej mnie wciągać. Dzisiaj byłam cały dzień poddenerwowana, nie spodziewałam się, że zajmę pierwsze miejsce - mówi Karolina Urbańska, Miss Wiadomości Świętokrzyskich 2011.


Drugie miejsce zajęła Dominika Rosiak z liczbą 796 głosów. Wicemiss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011" otrzymała pakę kosmetyków ufundowaną przez opatowskie Przedsiębiorstwo Handlowe "Venus" oraz 50 zł kupon do wykorzystania w Cykada Cocktail Bar.
Zdobywczyni trzeciego miejsca - Paulina Urbanik - została II Wicemiss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011". Paulina uzyskała 612 głosów i jednocześnie została nagrodzona również jako Miss redakcji "Wiadomości Świętokrzyskich". Otrzymała od nas odtwarzacz mp4.


Czwarte miejsce zajęła Dominika Spychaj z liczbą 588 głosów. Natomiast na miejscu piątym znalazła się Agnieszka Kaleta. Nasi Czytelnicy na Agnieszkę wysłali 428 SMSów. Czwarte i piąte miejsce zostało nagrodzone PenDrivem.

Więcej na temat zakończenia konkursu Miss znajdziecie w papierowym wydaniu "Wiadomości Świętokrzyskich" 4 lipca 2011 r.
Znajdziecie tam fotorelację z gali podsumowującej konkurs oraz wywiady z kandydatkami. W kolejnych wydaniach opublikujemy sesję zdjęciową Karoliny Urbańskiej.

Konrad Koneczny
Foto: Paulina Urbanik na gorąco udzieliła pierwszego wywiadu (Autor zdjęcia: Paweł Strzyż)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.