przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Sąd wyleci w powietrze ...
22-08-2014, 14:09:39 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 902 czytań · Drukuj
Sąd wyleci w powietrze ...- Dokładnie o godzinie 11.30 w sądzie w Ostrowcu wybuchnie bomba, a budynek wyleci w powietrze – tymi słowami zwrócił się w piątek rano anonimowy mężczyzna, który zatelefonował do pracownika sekretariatu Sądu Rejonowego w Ostrowcu. O tajemniczym telefonie natychmiast zostali powiadomieni funkcjonariusze policji. Na nogi zostały postawione służby ratunkowe. Sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie.
- Informacje o podłożeniu bomby w budynku sądu dostaliśmy dokładanie o godzinie 9.50 – mówi rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Ewa Libuda. – Natychmiast na ulicę Kościuszki, przy której mieści się sąd wysłaliśmy patrole funkcjonariuszy. Skierowano tam także ekipy pogotowia ratunkowego, straży pożarnej oraz pogotowia gazowego. Decyzją prezesa sądu z gmachu zostało ewakuowanych 88 osób, w tym pracownicy oraz interesanci, którzy wtedy przebywali w budynku. Do sprawdzania pomieszczeń oraz pobliskiego terenu przystąpili policyjni pirotechnicy. Zagrożony wybuchem obszar sprawdzał także pies tropiący wyszkolony do poszukiwania ładunków wybuchowych. Po kilku godzinach poszukiwań okazało się, że to był fałszywy alarm.
Teraz funkcjonariusze ustalają sprawcę głupiego kawału. Jeżeli go odnajdą wówczas żartowniś może trafić do więzienia na osiem lat.
Nie tak dawno w Ostrowcu ewakuowano Urząd Skarbowy. Bomba miała znajdować się także w jednej z ostrowieckich hurtowni. Teraz pracownicy i interesanci musieli opuścić sąd. Widocznie komuś zależy na destabilizacji w Ostrowcu.
Cześć społeczeństwa już znalazła winnych i twierdzi, że to robota hakerów od Putina.
(MAJ)
foto: K. Fałdrowicz
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.