przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Lato w mieście dla ciekawych
31-07-2014, 08:52:02 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 580 czytań · Drukuj
Lato w mieście dla ciekawychZ myślą o najmłodszych mieszkańcach Ostrowca Dziecięcy Dom Kultury przygotował ciekawą ofertę wakacyjną. Uczestnicy trwających dwa tygodnie zajęć co dzień mogli liczyć na inne atrakcje. Były zabawy, turnieje sportowe i wiele wycieczek.
- Jak co roku nasza propozycja zagospodarowania wolnego czasu najmłodszym spotkała się z dużym zainteresowaniem. W sumie skorzystało z niej ponad 30 dzieci w wieku od 6 do 11 lat - mówi Grażyna Turczyńska, która wspólnie z Jolantą Bogdańską i Barbarą Dudek zadbała, by każdy spędzony razem dzień obfitował w nowe atrakcje. - Pogoda nam sprzyjała, więc większość zajęć przeprowadziliśmy na świeżym powietrzu. Udało się również odbyć wszystkie zaplanowane wycieczki.
Najmilej wspominaną była wyprawa do bałtowskiego Jura Parku, połączona z warsztatami przyrodniczymi. Dużo emocji dostarczył również pobyt w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym Gutwin oraz wizyty w filii MBP przy ul. Sienkiewicza, Pałacu Wielopolskich i Biurze Wystaw Artystycznych. Dzieciaki z przyjemnością oddawały się także harcom w Fikolandzie i wodnym zabawom na basenie "Rawszczyzna".
- Przygotowaliśmy też bogatą ofertę zajęć świetlicowych - dodaje G. Turczyńska. - Były zabawy integracyjne, logiczne, edukacyjne i ruchowe przy muzyce, rozgrywki sportowe, warsztaty plastyczne, językowe i parateatralne z aktorami krakowskiego Teatru "Maska", miniplayback show oraz wakacyjna rewia mody, podczas której dzieci prezentowały stroje wykonane ze starych gazet.
Finałem dwutygodniowego turnusu było piątkowe malowanie twarzy. W oryginalnych makijażach najmłodsi po raz ostatni wspólnie odwiedzili "Rawszczyznę" i jedną z restauracji.
K.F.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.