przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Z PKS-em nad morze i w góry
02-07-2014, 17:15:15 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 2124 czytań · Drukuj
Z PKS-em nad morze i w góryDla mieszkańców Ostrowca i regionu nasz ostrowiecki PKS proponuje atrakcyjne możliwości podróżowania autobusami z Ostrowca niemal we wszystkie zakątki kraju.
Specjalną ofertą PKS są trzy wakacyjne linie autobusowe nad Morze Bałtyckie. I tak przewidziane są kursy do Jastrzębiej Góry i Władysławowa, wyjazd z Ostrowca Św. godz. 19:00, przyjazd do Władysławowa o godz. 8.01, a do Jastrzębiej Góry - o godz. 8:16; odjazd powrotny z Jastrzębiej Góry - godz. 18.30. Do Łeby wyjazd z Ostrowca - godz. 18:00, przyjazd do Łeby - godz. 8:14, odjazd powrotny z Łeby - godz. 17.50. Do Ustki wyjazd z Ostrowca o godz. 16:45, przyjazd do Ustki - godz. 5:40, odjazd powrotny z Ustki - godz. 16.40. Ważna uwaga, z Ostrowca wyjazdy w dni nieparzyste a wyjazdy powrotne z Ustki w dni parzyste aż do 30 sierpnia włącznie.
- Wszystkie oferowane linie autobusowe nad Bałtyk są liniami nocnymi, dzięki temu pasażerowie chętnie korzystają z takiej oferty przejazdu- mówi dyrektor do spraw przewozów PKS w Ostrowcu Norbert Bogoń. -Podróżowanie nocą daje możliwość rzeczywistego pobytu nad morzem już od pierwszego dnia urlopu. W ubiegłym roku z przejazdu autobusami ostrowieckiego PKS nad polskie morze skorzystało ponad 6 tys. osób. Dla pasażerów przygotowano szereg atrakcyjnych ulg, np. dzieci do 4. roku życia mają zagwarantowany bezpłatny przejazd, a dzieci starsze, młodzież szkolna, studenci i osoby powyżej 60. roku życia, mają 20 procent zniżki. Każda osoba dorosła podróżująca wraz z dzieckiem do 16. roku życia przy zakupie biletów otrzyma 15 procent zniżki. Bilety można kupować w kasie dworcowej w Ostrowcu oraz w kasach mobilnych u kierowców w autobusach, jak też przez internet w serwisie e-podróżnik. Prowadzona jest również telefoniczna rezerwacja biletów – tel. 607 432 921. Dla ceniących aktywny wypoczynek w górach ostrowiecki PKS przygotował wakacyjne połączenie do Zakopanego przez Kielce, Kraków, Rabkę Zdrój, Nowy Targ. Wyjazd z Ostrowca codziennie o godz. 3:40, a wyjazd powrotny z Zakopanego - godz. 12.20. Autobus do Zakopanego cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży i grup kolonijnych. Szczegółowe informacje - www.pksostrowiec.pl oraz tel. 41 247 97 87 lub 41 265 11 21.
(MAJ)

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.