przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Policjanci z Ostrowca najlepsi
18-05-2014, 08:48:15 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 1497 czytań · Drukuj
Policjanci z Ostrowca najlepsiW Sielpi przez dwa dni odbywała się już XIII edycja wojewódzkich zawodów ,"Policjant dochodzeniowo-śledczy, policjant operacyjno-rozpoznawczy, policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą oraz technik kryminalistyki". Ostrowieccy policjanci okazali się najlepsi.
W zawodach wzięło udział 16 drużyn z całego województwa świętokrzyskiego, a także drużyny Żandarmerii Wojskowej z Krakowa i Warszawy oraz policyjna drużyna z Radomska. Umiejętności uczestników zawodów sprawdzane były poprzez testy wiedzy, które obejmowały zagadnienia związane m.in. z prawem karnym materialnym, procesowym oraz innymi przepisami służbowymi.
Ponadto funkcjonariusze sprawdzali swoje umiejętności praktyczne (w tym roku była to symulacja zdarzenia związanego z postrzeleniem i podpaleniem młodego czarnoskórego mężczyzny).
Policjantem dochodzeniowo-śledczym woj. świętokrzyskiego 2014 r. został podkom. Marek Popek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. Drugie miejsce zajęła mł. asp. Agata Godzwon - Kwiecień z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie. Trzecie miejsce zdobył asp. Krzysztof Malinowski z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.
Policjantem nadzorującym pracę dochodzeniowo- śledczą woj. świętokrzyskiego 2014r został nadkom. Radosław Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. Drugie miejsce zajął podkom. Marcin Moćko z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Trzecie - podinsp. Tomasz Marczak Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.
Technikiem kryminalistyki woj. świętokrzyskiego 2014 r. został st. sierż. Piotr Guzal z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Drugie miejsce zajął asp. Sylwester Garbala z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Trzecie - asp. Rafał Stawiarski z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.
Policjantem operacyjno-rozpoznawczym woj. świętokrzyskiego 2014r. został podkom. Jarosław Kiliański z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. Drugie miejsce zajął mł. asp. Tomasz Wróbel z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Trzecie zajęła asp. szt. Magdalena Matjasik z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.
W klasyfikacji drużynowej:
I miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
II miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach.
III miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju.
Fuksja
KWP Kielce
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.