przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Brunatna woda płynie z kranów
03-04-2014, 18:25:48 · Ostrowiec Świętokrzyski · 0 komentarzy · 577 czytań · Drukuj
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKilkadziesiąt osób przyszło do świetlicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, gdzie odbywało się zebranie Samorządowej Rady Osiedla Kolonia Robotnicza. Mieszkańcy zgłaszali szereg problemów, na które odpowiedzi udzielali pracownicy urzędu miasta, starostwa powiatowego oraz spółek miejskich.
- Kiedy będzie budowana ulica Nowe Piaski - pytał Jan Bąbecki, mieszkaniec dzielnicy.- Obietnice są składane, ale jak na razie na obietnicach się kończy.
- Nie mam dobrej wiadomości odnośnie budowy ulicy Nowe Piaski- mówi naczelnik Wydziału Infrastruktury Komunalnej Urzędu Miasta Ostrowcu Krzysztof Kowalski. - Musieliśmy rozwiązać umowę z wykonawcą, który miał realizować tę inwestycję. Po załatwieniu wszystkich spraw geodezyjnych będziemy ogłaszać kolejny przetarg na wykonanie dokumentacji tej ulicy, który zostanie ogłoszony w kwietniu.
- Kiedy zostanie dokończona budowa ulicy Relaksowej, bo ten problem istnieje od wielu lat - pytał pan Tomasz, mieszkaniec dzielnicy Kolonia Robotnicza.- Tam brakuje zaledwie trzydziestu metrów nawierzchni. To aż wstyd, że tak niewielki odcinek nie może zostać zagospodarowany.
- Ustalani są spadkobiercy tej części terenu i jest nadzieja, że jeszcze w tym roku budowa ulicy Relaksowej zostanie zakończona - poinformowała naczelnik Wydziału Mienia Komunalnego Anna Targowska.
Mieszkańcy Koloni Robotniczej podczas zebrania zgłaszali także takie problemy jak podrzucanie śmieci, konieczność wybudowania świetlicy osiedlowej, problem wałęsających się bezpańskich psów oraz przycięcia żywopłotu rosnącego przy ulicy Długiej. Mieszkańcy domagali się także zwiększenia ciśnienia wody w kranach i przepłukania rur, ponieważ ich zdaniem woda płynąca do ich domów ma kolor brunatny. Tym problemem obiecali się zająć pracownicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji.
(MAJ)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.