przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Sportowe ferie z MOSiRem
11-02-2014, 09:42:26 · Ostrowiec Świętokrzyski · 1 komentarz · 1082 czytań · Drukuj
Sportowe ferie z MOSiRemW sobotę odbyły się zawody podsumowujące pierwszy tydzień zajęć nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach organizowane przez ostrowiecki MOSiR w ramach zimowych ferii. Wzięło w nich udział ponad 30 dzieci ze szkół podstawowych.

Minusowe temperatury umożliwiały przeprowadzanie zajęć od poniedziałku do piątku na lodowisku naturalnym przy Pływalni Rawszczyzna, natomiast sobotnie zawody odbyły się na lodowisku syntetycznym, ponieważ iście wiosenne temperatury roztopiły lód na zaaranżowanym w niecce nieczynnego basenu lodowisku. Mimo to uczestnicy nie zawiedli i w torze przeszkód pokonywanym na czas wystartowało wiele dzieci o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

Najlepsze czasy uzyskali:
w kategorii dziewcząt klas I-III: Nicola Pałka, Klaudia Szurek i Agnieszka Reszczyk;
w kategorii chłopców klas I-III: Wojciech Zięba, Patryk Lipa i Nicolas Gawlik;
w kategorii dziewcząt starszych: Oliwia Szurek, Aleksandra Lipa i Nina Gładysz;
w kategorii chłopców starszych Jakub Derlaga, Jakub Szurek i Jakub Górski.
Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze ufundowane przez MOSiR.

W drugim tygodniu ferii zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach będą kontynuowane - w zależności od warunków pogodowych na lodowisku naturalnym lub sztucznym. Na wszystkie dzieci instruktorzy będą oczekiwali w godzinach 10-14. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny, a osoby, które nie posiadają własnych łyżew, mogą je wypożyczyć na miejscu (5,50zł). W sobotę 15 lutego odbędzie się kolejna edycja zawodów podsumowująca drugi tydzień nauki jazdy na łyżwach. Przypomnijmy, że podczas zimowych ferii na dzieci i młodzież czekają również atrakcyjne zajęcia w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (codziennie w godzinach 11-13), na Orlikach oraz Pływalni Rawszczyzna (szczegóły na stronie www.mosir.ostrowiec.pl).

J. Słodkiewicz

Komentarze
#1 | 9374 dnia luty 15 2014 03:36:35
What happened to replica handbags the acceptable ole canicule area you slipped out of the abode with just a key in hand? Oh that's right, I hit sixteen and the acceptable ole canicule took a backseat to vanity. Puberty brought on abounding things and one of those was the charge to backpack with me a baby cosmetics adverse at all times. As my ability of foundations and eye caliginosity grew so did my accumulating and my charge for something to replica rolex backpack it all in. Thus, began my attraction with handbags . They started out small. A simple accept bag actuality or a baby clamp there. But as my addiction grew so did my charge for bigger and bigger bags.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.